Sıradışı flört uzmanına bir tepki de İrlandalı kadınlardan geldi

Daha önce Avustralya ve İngiltere'ye girişine izin verilmeyen ve kadınlar tarafından istenmeyen adam ilan edilen Amerikalı "flört uzmanı", "ilişki kocu" Julien Blanc İrlanda'da verecegi kurslar icin bu ülkeye gitmeye hazırlanıyordu fakat sadece bir kaç hafta içinde 10.000 üzerinde imza toplayan "İrlandalı kadınlar" "şiddet yanlısı ve kadın düşmanı" dedikleri bu adamı ülkelerine sokmamakta kararlılar.

istenmeyen adam - ingiltereye gidemeyen adam

Kadınları aşağılayıcı ve bayağılaştırıcı öğretileri, kadınlar cinsel saldırı ve duygusal manipülasyonu anlattığı dersler ile dikkat çeken ve büyük tepki toplayan Julien Blanc bir süre önce twitterda "kadınlara yapılacak işler listesi" diye bir paylaşımda bulunmuş ardından dünya capında nefret edilmeye başlanınca bunu silerek televizyonda defalarca özür dilemişti. Fakat görünüşe göre artık ona kimse inanmıyor.

Bu arada Blanc'ın hayranları ise ona oldukça bağlı. Protestolara rağmen hala dünyanın bir çok yerinden kadınlarla daha iyi ilişki icin ondan kurs almak isteyen bir çok erkek bulunuyor. Bu kursların ücretleri ise dudak uçuklatıyor.

İşte o meşhur "yapılacak işler listesi"
Kadı şiddet dersleri
Ekonomik istismar, korkutma ve tehdit, duygusal istismar ve işkence, izolasyon ve aşırı baskı ve daha fazlası.